Drzwi na stare futryny – czy to możliwe?
23 stycznia 2020
Izolacja cieplna drzwi – na co zwrócić uwagę?
2 grudnia 2020

Dlaczego warto zdecydować się na bezpłatny pomiar drzwi?

Stoisz przed trudną decyzją wymiany lub wyboru nowych drzwi? Zastanawiasz się czy pomiar otworu zlecić profesjonalistom czy spróbować zrobić to samodzielnie? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się od ekspertów firmy Vrata dlaczego warto zdecydować się na opcję bezpłatnego pomiaru drzwi.

Drzwi wewnętrzne wg definicji to ruchoma przegroda rozgraniczająca pomieszczenia o różnym przeznaczeniu. Ich podstawowa funkcja z czasem została rozszerzona o inny ważny aspekt - drzwi stały się elementem wystroju, dostosowanym do stylu i aranżacji wnętrza. „Planując wymianę lub wybierając nowe drzwi, należy zastanowić się nad wymaganiami funkcjonalnymi np. czy mają chronić przed przenikaniem hałasu, zapewniać doświetlenie pomieszczeń bez okien lub cyrkulację powietrza wentylacyjnego.” – radzi specjalista z Vrata. W zależności od potrzeb klienta, drzwi wewnętrzne instalowane są podczas prac wykończeniowych budynku, remontu pomieszczeń lub tylko w celu wymiany starego modelu na nowy. Będąc na jednym z powyżej wymienionych etapów, warto zdecydować się na bezpłatny pomiar drzwi.

Jest to usługa kierowana do osób zainteresowanych kupnem elementów stolarki otworowej, czyli po prostu drzwi. To coraz bardziej popularna opcja, ponieważ część klientów woli zaufać specjalistom, którzy zrobią to od początku do końca prawidłowo. Bezpłatny pomiar to usługa, która przynosi korzyści zarówno potencjalnym klientom, jak i firmom zajmującym się produkcją i montażem drzwi, stąd też rosnąca popularność jej wykonywania.

2020-11-05 Bezpłatny pomiar 1

Bezpłatny pomiar drzwi – na czym polega

Bezpłatny pomiar drzwi zazwyczaj zaczyna się od wstępnego kontaktu pomiędzy kupującym a sprzedającym lub producentem. „Po początkowych ustaleniach, na zamówienie klienta, przedstawiciele firmy przyjeżdżają do wskazanego miejsca i wykonują bezpłatną usługę pomiaru drzwi zarówno wewnątrzklatkowych, jak i zewnętrznych lub innych ich rodzajów, w zależności od potrzeb. „ – wyjaśnia ekspert z Vrata.

Bezpłatny pomiar drzwi – zasady

Należy pamiętać o najważniejszych zasadach – jak sama nazwa usługi wskazuje, jest ona bezpłatna oraz nie zobowiązuje klienta do podjęcia decyzji o skorzystaniu z oferty danej firmy, mimo wykonanego dla niego pomiaru. Ta wolność wyboru w praktyce przekłada się na dosyć naturalną kolej zdarzeń, że potencjalny klient zamienia się w prawdziwego klienta i korzysta z usług przedsiębiorstwa, które poświęciło już swój czas na dokonanie pomiarów. „Dzięki temu możemy mieć pewność, że otrzymamy produkty dopasowane do potrzeb i możliwości przestrzennych pomieszczenia. Często oszczędza to również czasu i nerwów lub ewentualnych późniejszych zmian, jeśli brakuje produktu dopasowanego do niestandardowych wymiarów.” – tłumaczy ekspert.

2020-11-05 Bezpłatny pomiar 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *