Drzwi pokojowe Łódź

Wyświetlanie 1–24 z 110 wyników

1 2 3 4 5

Drzwi do pokoju marzeń z Vrata

Nowe drzwi do pokoju to szybki i efektowny sposób na to, aby znacząco odmienić wygląd swojego wnętrza. Modne drzwi do pokoju z ościeżnicą mogą być stylowym dodatkiem albo silnym akcentem estetycznym, pełniąc przy praktyczną rolę. Właśnie takie – wyraziste i oryginalne drzwi do pokoju oferuje Vrata.

Drzwi pokojowe Łódź dopasowane na wymiar

Drzwi pokojowe to podstawa naszej oferty. Mamy bardzo rozbudowany katalog, podzielony na kilka kolekcji. Jeżeli potrzebujesz drzwi, które sprawdzą się w częstym, codziennym użytkowaniu, a przy tym będą cechować się wysokimi walorami użytkowymi – kolekcja Basic jest dla ciebie. To kilkadziesiąt modeli zarówno drzwi pełnych jak i efektownie przeszklonych – a wszystkie wpisujące się w aktualne trendy obowiązujące na rynku. Kolekcja Basic to drzwi, które po prostu się opłacają. Dobra cena wcale nie oznacza, że musieliśmy zrezygnować z efektownego wyglądu – wręcz przeciwnie. Kolekcję dobraliśmy tak, aby coś dla siebie znalazł zarówno konserwatysta, szukający ponadczasowych rozwiązań, bez designerskich fajerwerków, ale także fan nowoczesnego wzornictwa poszukujący solidnych i tanich drzwi do wnętrza w nowoczesnym budownictwie. Możemy zaoferować kilkadziesiąt modeli wciąż szalenie popularnych drzwi z przeszkleniami w postaci poziomych pasków, drzwi do pokoju o geometrycznych wzorach, a także te bardziej niestandardowe. Równie bogata jest kolorystyka – to okleiny drewnopodobne oraz uniwersalna biel i czerń.

Po prostu efektowne drzwi pokojowe

Kolekcja Prestige to ukłon w stronę tych, którzy od drzwi oczekują czegoś więcej. Produkty z tej kategorii charakteryzują się solidną konstrukcją i wykończeniem powierzchni z dbałością o każdy detal. Nasze drzwi Prestige to grube skrzydło, które gwarantuje świetne tłumienie dźwięków dochodzących z innych pomieszczeń. Wspólny mianownik to nowoczesna stylistyka i niebanalne wersje kolorystyczne. Takie drzwi z pewnością będą wyróżnikiem twojego wnętrza i nadadzą mu wyjątkowego charakteru. Najlepszy efekt uzyskasz decydując się na zakup kompletu z dedykowaną ościeżnicą, dostępną zarówno w wariancie regulowanym jak i z tak zwaną ościeżnicą stałą. Drzwi z kolekcji Prestige będą świetnym wyborem do nowoczesnej sypialni, dobrym wstępem do eleganckiej garderoby, a nawet łazienki.

Drzwi do pokoju Łódź – z najwyższej półki

Jakość premium nawet kilkadziesiąt procent taniej niż u innych producentów? To możliwe, jeżeli wybierzesz drzwi do pokoju Vrata. Nasze drzwi wewnętrzne pokojowe Avangarde oferują wszystko, to co znajdziesz w rozwiązaniach u innych topowych producentów drzwi, a jednocześnie nie zrujnują one twojego portfela! Nie lubisz kompromisów i chcesz mieć wszystko to co najlepsze? Drzwi z kolekcji premium są dla ciebie! W codziennym użytkowaniu docenisz wewnętrzne wypełnienie drzwi w postaci warstwy „plastra miodu” – to przekłada się na dobre tłumienie odgłosów z innych pomieszczeń, a przy tym zapewnia niską wagę całego skrzydła. Wysoką jakość widać już na pierwszy rzut oka! Dekor wiernie odwzorowuje strukturę drewna, a do wyboru jest łącznie kilkanaście kolorów, nawiązujących do najpopularniejszych gatunków drzew. Drzwi do pokoju premium dostępne są także w wariancie bezprzylgowym, co dodatkowo podkreśla ich elegancki wygląd i będzie świetnym wyborem do minimalistycznych wnętrz.

Wiele drzwi – wspólna jakość

Wszystkie oferowane przez nas drzwi pokojowe możesz uzupełnić o opcje dodatkowe, które wpływają na estetykę i podnoszą komfort użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ościeżnic do każdego typu ściany i dedykowane listwy maskujące. Skrzydła dostępne są w wariantach z podcięciem wentylacyjnym do pomieszczeń typu łazienka czy WC. U nas zrealizujesz także nietypowe zamówienie – jesteśmy w stanie wykonać drzwi do pokoju o ponadstandardowych wymiarach. Oferujemy także kompleksowe usługi związane z montażem nowych i demontażem starych drzwi.