Drzwi łazienkowe Łódź

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

1 2

Sprawdzone drzwi do łazienki

Modne drzwi łazienkowe to jeden z naszych bestsellerów. Wybierane są przez klientów, którym zależy na wysokiej jakości w połączeniu z atrakcyjną ceną. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować wytrzymałe drzwi łazienkowe wewnętrzne w cenach o wiele niższych niż pozostali producenci. Do tego oferujemy bardzo szeroki wybór wzorów, kolorów, a nawet materiałów, z których wykonywane są drzwi.

Drzwi łazienkowe na każdy gust Łódź

Możesz wybrać drzwi łazienkowe wewnętrzne dopasowane do posiadanych już przez ciebie innych drzwi w domu albo postawić na coś oryginalnego i zaakcentować wejście do łazienki ciekawym rozwiązaniem na przykład w postaci przeszklonych drzwi bezprzylgowych w kontrastowym kolorze. Nasz katalog produktów to setki pozycji starannie dobranych tak, by nawet najbardziej wymagający klient znalazł produkt spełniający jego oczekiwania. Oferujemy drzwi tradycyjne o klasycznych proporcjach, które bez trudu zastosujesz jako dodatek do już urządzonego mieszkania. Jeżeli chcesz, aby twoje wnętrze było na czasie i lubisz podążać za najnowszymi trendami postaw na nowoczesne drzwi z naszej najlepszej kolekcji.

Które drzwi łazienkowe będą najlepsze?

Większość oferowanych przez nas drzwi możesz zamówić w wariancie dostosowanym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Wystarczy, że składając zamówienie wybierzesz opcję podcięcia wentylacyjnego albo tulei wentylacyjnych. To sprawia, że jeżeli chodzi o drzwi łazienkowe wewnętrzne, wybór jest niemal nieograniczony. Nowe skrzydło drzwiowe przeznaczone do łazienki bez trudu dopasujesz do istniejącej już ościeżnicy. Specjalizujemy się w montażu drzwi na starych ościeżach. Proponujemy także instalacje ościeżnic nakładanych, co jest bardzo wygodnym i estetycznym rozwiązaniem, likwidując tym samym niedogodności związane z poważnym remontem domu czy mieszkania. Jeżeli wśród standardowych rozwiązań nie możesz znaleźć czegoś dla ciebie albo twój dom ma niecodzienne wymiary drzwi do łazienki – nasi specjaliści pomogą ci rozwiązać ten problem. Nie tylko zajmujemy się sprzedażą drzwi typowych, produkowanych w najpopularniejszych rozmiarach, ale także wykonujemy realizacje niestandardowe, w tym drzwi łazienkowe o szerokości nawet 100 centymetrów, a także nietypowej wysokości.

Drzwi łazienkowe z montażem Łódź

Vrata oferuje nie tylko ponadprzeciętnie bogatą kolekcję drzwi wewnętrznych, ale także świadczy usługi fachowego montażu. Wybierając nas masz pewność, że twoje drzwi będą zamontowane przez profesjonalną ekipę i awaryjnie będą służyć ci przez długie lata. Wykonujemy instalacje zarówno w nowo wybudowanych domach i mieszkaniach w przygotowanych wcześniej otworach, ale także instalujemy drzwi w tak zwanym – starym budownictwie, wszędzie tam, gdzie typowe rozwiązania lub drzwi z marketu byłyby niemożliwe do zastosowania.

Drzwi do łazienki – rodzaje

Najchętniej wybieranymi drzwiami do pokoi (w tym do łazienek) są nasze drzwi z kolekcji Basic. Nic dziwnego, ponieważ to bogaty asortyment, wpasowujący się w różne gusta. Wszystkie nasze drzwi mają stabilną konstrukcję ramową, a elegancki wygląd zapewnia opcjonalne przeszklenie. Możesz także postawić na drzwi do łazienki wykonane z litego drewna. Nasza propozycja to drzwi sosnowe, produkowane ze specjalnie dobranej sklejki. Poczuj fakturę prawdziwego drewna i komfort użytkowania produktu, wykonanego z naturalnego materiału, w przystępnej cenie. Do wszystkich sprzedawanych przez nas drzwi pomagamy dobrać najlepsze ościeżnice. Proponujemy ościeżnice stałe i regulowane, obejmujące zakres szerokości najczęściej spotykanych typów ścian. Ościeżnice dobieramy idealnie pod kolor wybranych przez państwa drzwi. Posiadamy także ościeżnice do drzwi drewnianych oraz szeroką gamę akcesoriów pomocnych zwłaszcza w sytuacjach niestandardowego montażu. Uzupełnieniem naszej oferty drzwi łazienkowych są stylowe klamki, listwy wykończeniowe czy progi. Jednym słowem – każdy znajdzie tu coś dla siebie!