O nas

24 maja 2016

Gdzie montujemy drzwi? Mapa.Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży oraz montażu drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych. Posiadamy drzwi gładkie w wersji standardowej, wzmocnione oraz drzwi tłoczone. W ofercie mamy około 20 wzorów standardowych drzwi zewnętrznych oraz ponad 40 wzorów drzwi wewnętrznych wszystkie dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania i wyprodukowania indywidualnego wzoru. Ponadto za niewielką opłatą możemy wytłoczyć na drzwiach numer mieszkania bądź nazwisko lokatora. Zatrudniamy ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży. Minimalizujemy nakłady na marketing i reklamy dzięki temu nasze drzwi mogą być tańsze od konkurencji.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

  • Oferujemy drzwi o najwyższej jakości w swojej klasie.
  • Nasze ceny są niższe nawet o 50% od podobnych produktów innych producentów.
  • Dbamy o naszych partnerów biznesowych: rzetelnie wywiązujemy się z zobowiązań, w krótkim czasie realizując dostawy oraz udzielając rabatów przy dłuższej współpracy.
  • Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i ich indywidualnym potrzebom.
  • Jako nieliczni dostosowujemy skrzydła drzwiowe do istniejących futryn

Drzwi z montażem dostosowane do Twoich potrzeb!

 

CHCESZ POZNAĆ NASZ PRODUKT? ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ. NASZ PRZEDSTAWICIEL PRZYJEDZIE DO CIEBIE Z KATALOGAMI PRZYKŁADOWYCH DRZWI I ODPOWIE NA WSZYSTKIE PYTANIA.

Firma VRATA

Drzwi z montażem – gdzie można zamówić drzwi firmy VRATA?

Jesteśmy mobilni!

Nasi doradcy klienta i montażyści dojadą tam, gdzie ich potrzebujesz! 
Pracujemy w kilku województwach i stale rozwijamy naszą działalność. Naszych handlowców spotkasz w takich miastach jak: Łódź, Poznań, Wrocław, Częstochowa, Radom, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Kalisz. Siedziba firmy znajduje się w Pabianicach w województwie łódzkim.

Lista doradców klienta