Drzwi zewnętrzne drewniane Łódź

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

1 2 3

Dlaczego warto postawić na drzwi zewnętrzne drewniane zamiast metalowych? Za takim wyborem przemawia wiele argumentów, ale tym najczęściej podnoszonym są przede wszystkim kwestie estetyczne. Nie ma co ukrywać – drewno wygląda po prostu najlepiej, a żadne zamienniki nie dadzą pełnego odczucia obcowania z naturalnym materiałem. Dlatego urządzając elegancki dom czy nowoczesne wnętrze chcemy, aby już drzwi były wizytówką tego co znajduje się za nimi. Drzwi drewniane zewnętrzne gwarantują najlepsze właściwości użytkowe – izolują od hałasu, a także od niskich temperatur- przy tym pięknie wyglądają i to przez długi czas. Odpowiednio używane i konserwowane będą cieszyć oko i oferować najlepsze parametry użytkowe przez cały okres swojej eksploatacji.

Drzwi drewniane zewnętrzne w Łodzi do eleganckiego domu

Tym, co wyróżnia nasze drzwi drewniane zewnętrzne już na pierwszy rzut oka są przede wszystkim materiały najwyższej jakości. Do produkcji używane jest tylko starannie wyselekcjonowane drewno, odpowiednio zabezpieczone, co pozwala uniknąć wypaczania się skrzydła pod wpływem wilgoci. Nasze drzwi zewnętrzne drewniane Łódź są solidne i widać to już po ich grubości sięgającej nawet 60 mm. Ale nawet taka solidna konstrukcja może wyglądać lekko! To zasługa przeszkleń oferowanych przez nas w bardzo wielu wariantach. Powierzchnia przeszklenia może być imponująco duża, a używane przez nas szkło bezpieczne gwarantuje, że żaden intruz nie dostanie się do środka. Przed spojrzeniami ciekawskich chroni zastosowanie lustra weneckiego. Jeżeli postawisz na drzwi drewniane zewnętrzne ominie cię problem wyboru odpowiedniej okleiny, która ma imitować słoje drewna. To realny wygląd drewna dostajesz w standardzie! Twoja decyzją pozostanie jedynie kolor użytego lakieru, który będzie zewnętrzną warstwą wykańczająca drzwi.

Drzwi zewnętrzne Łódź – fachowo osadzone

U nas znajdziesz najlepsze produkty z najlepszą obsługą – czyli w tym przypadku montażem. Zajmujemy się profesjonalnym osadzaniem drzwi zewnętrznych, w każdych warunkach – zarówno do nowo budowanych obiektów, jak i istniejących budynków. W ramach opcji dodatkowych proponujemy montaż progu ze stali nierdzewnej, który będzie nie tylko bardzo estetycznym uzupełnieniem całości, ale stanowi także kolejną barierę przed potencjalnymi włamywaczami. Montując drzwi drewniane zewnętrzne podchodzimy do tematu kompleksowo. Zajmiemy się demontażem starych drzwi, łącznie z nimi usuniemy starą futrynę. Jeżeli jednak będzie potrzeba możemy ją zachować i zamontować skrzydło na istniejących zawiasach. Najlepsze właściwości antywłamaniowe da montaż nowej ościeżnicy odpowiednio przygotowanej do rodzaju drzwi. Wygoda użytkowania zapewni zastosowanie wkładek w systemie jednego klucza – atest w klasie C to gwarancja spokojnego snu właścicieli. Jeżeli lubisz elektroniczne nowinki i nieobce ci są nowoczesne technologie to ucieszy cię fakt, że drzwi zewnętrzne drewniane mogą być również wyposażone w elektroniczny wizjer.