Drzwi sosnowe Łódź

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Drzwi sosnowe to jedne z najpopularniejszych na rynku produktów – pojawiają się w ofercie renomowanych, międzynarodowych producentów, jak i niewielkich stolarni. Dobre drzwi sosna to doskonała odpowiedź na potrzeby każdego, go dysponuje ograniczonym budżetem a jednocześnie nie chce rezygnować z jakościowych drewnianych drzwi wewnętrznych do swojego domu czy mieszkania.

Jakie są drzwi sosnowe w Łodzi?

Sosnowe drewno to jeden z najpopularniejszych gatunków, na które decydują się klienci. Jego zastosowanie nie sprowadza się jednak jedynie do stolarki otworowej. Jest stosowane z powodzeniem także w produkcji podłóg i mebli. Drzwi sosnowe mają wiele zalet – po pierwsze mają jasny kolor, są dość trwałe i łatwe w obróbce mechanicznej. Drewno sosnowe powinno jednak spełniać szereg wymogów – takich jak jego wysuszenie. Drzwi sosna należy produkować z materiałów, które mają co najmniej 80 lat. Jasny kolor to z kolei świetny sposób na rozjaśnienie wnętrz, wymagających optycznych poprawek! Samo drewno sosnowe, mimo łatwości w obróbce jest wyjątkowo trwałe – pod względem gatunkowym należy do kategorii najbardziej odpornych. Dobrze jest montować drzwi sosnowe w pomieszczeniach suchych, gdzie nie będą narażone na działanie wilgoci. Drzwi sosna oferują również dobre parametry izolacji cieplnej, dzięki czemu wpływają na rachunki za ogrzewanie. Ich niewielka waga to z kolei atut w przypadku wnętrz użytkowanych przez osoby starsze czy dzieciaki!

Jakie drzwi sosnowe oferujemy?

W ofercie naszego sklepu posiadamy skrzydła drzwiowe wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanej klejonki sosnowej. Ramiaki sosnowe naszych drzwi są oklejone naturalną okleiną sosnową o grubości 1,5 mm, z kolei ich rdzeń wykonany jest z litego, klejonego drewna. Posiadamy drzwi sosnowe o grubości 4,5 cm w szerokościach „60”, „70”, ”80, ”90” i „100” co znacznie poszerza zakres możliwości, jeśli chodzi o montaż. Nasze drzwi sosna nie są malowane, dzięki czemu można samodzielnie je wykończyć i dopasować do wnętrza. Ościeżnice drzwi sosna oferujemy w dwóch wariatach – regulowanej i stałej!

Drzwi sosna Łódź i dodatkowe usługi

Oprócz starannie wyselekcjonowanych modeli drzwi sosna, w naszej ofercie znajduje się cały szereg usług dodatkowych. Możemy wykonać drzwi sosnowe o nietypowych wymiarach, dodać tuleje wentylacyjne lub podcięcia. Dostarczamy również piękne ościeżnice, które odcieniem i jakością wykonania nie będą odbiegały od samego skrzydła. Nasi profesjonalni montażyści będą w stanie dopasować nowe drzwi sosna do istniejącej futryny lub wymienić całą stolarkę otworową. Oferujemy również malowanie naszych drzwi sosna w kolorze wybranym przez klienta. Jeśli montaż będzie wymagał prac wykończeniowych takich jak domurówka, nasi instalatorzy również będą w stanie się podjąć takiego zadania! Po skończonej pracy przeprowadzimy również utylizację starych drzwi i ościeżnic!