Drzwi Sieradz – Drzwi z montażem w Sieradzu


SZUKASZ ATRAKCYJNYCH DRZWI Z MONTAŻEM I MIESZKASZ W SIERADZU LUB OKOLICACH? DOBRZE TRAFIŁEŚ!


Jako Vrata jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu wszelkich rodzajów drzwi – i tych zewnętrznych i tych wewnętrznych. Posiadamy w swojej ofercie około dwudziestu standardowych wzorów drzwi zewnętrznych i ponad czterdzieści modeli drzwi wewnętrznych – są to zarówno modele standardowe w wersji gładkiej, wzmocnione oraz tłoczone. Wszystkie nasze drzwi są dostępne w bogatej gamie kolorów co z pewnością zadowoli najbardziej wybrednych estetów.

NASZE REALIZACJE: SIERADZ i OKOLICE


DRZWI Z PROFESJONALNYM MONTAŻEM


Każdy może samodzielnie kupić drzwi (np. w markecie budowlanym), dodatkowo może spróbować nawet samodzielnego montażu. Pytanie czy ma to sens?
Czy nie lepiej skorzystać z kompleksowej usługi? Bezpieczny transport na terenie Łodzi i profesjonalny montaż – to nasza specjalizacja!
Sprawdź naszą ofertę i zobacz ile możesz zaoszczędzić!

NAJLEPSZE DRZWI SIERADZ


Wybór drzwi – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych to wcale nie jest taka prosta sprawa. Oferta rynkowa jest ogromna a producenci i dostawcy wręcz prześcigają się w pomysłach na wzory modeli i dodatków jakie mogą zaoferować swoim klientom. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny model – warto dokładnie poznać z czego wykonywane najczęściej są drzwi do domu czy mieszkania. Drzwi wewnętrzne zazwyczaj są zbudowane z drewna lub materiałów drewnopodobnych. Ramiaki oraz ościeżnice mogą być tworzone zarówno z profili MDF jak i drewnianych. Najczęstszym wypełnieniem drzwi są konstrukcie typu plaster miodu oraz płyta wiórowa. Ta pierwsza opcja, to system, który polecamy w naszej firmie. Zastosowanie „plastra miodu” zapewnia zdecydowanie niższą wagę skrzydła drzwiowego, a co za tym idzie łatwiejsze użytkowanie. Zewnętrzne wykończenia drzwi to zazwyczaj płyta HDF, która dodatkowo jest lakierowana, laminowana bądź pokryta specjalną dekoracyjną formą. Do najszlachetniejszych wykończeń zaliczamy z kolei naturalny fornir. Jak w gąszczu tych szczegółów wybrać dobre drzwi z montażem? Należy nawiązać współpracę z doświadczoną firmą – taką jak nasza!

W branży działamy od wielu lat, więc doskonale wiemy czego oczekują nasi klienci. Dlatego też wychodzimy naprzeciw każdemu oczekiwaniu oferując nie tylko nasze standardowe drzwi ale również możliwość zaprojektowania i wyprodukowania zupełnie indywidualnego wzoru. Każde drzwi z montażem możemy również dodatkowo zindywidualizować poprzez wytłoczenie numeru mieszkania, nazwy firmy lub imienia i nazwiska lokatora. Co ważne, wszystkie nasze modele dostępne są nie tylko w najpopularniejszych wymiarach – istnieje możliwość zamówienia drzwi o kompletnie niestandardowych wymiarach, które idealnie wpiszą się na przykład w ogromne otwarte przestrzenie mieszkania w charakterze loftu!

Montujemy drzwi w Sieradzu i okolicach - Zobacz nasze realizacje


Drzwi w Sieradzu z montażem

Niestety, nawet najlepsze drzwi wykonane z najdroższych materiałów, kosztujące bajońskie sumy nie będą spełniały swojego głównego zadania jeśli montaż drzwi zostanie przeprowadzony nieprawidłowo. Bardzo często spotykamy się z historiami naszych klientów, którzy narzekali na swoje poprzednie drzwi, które szybko opadały, nie domykały się czy też szorowały po podłodze niszcząc parkiet. Takie problemy występują zazwyczaj wtedy, gdy ekipa, która przeprowadzała montaż drzwi popełniła błąd w sztuce. Jako że nasza firma specjalizuje się w sprzedaży drzwi z montażem – oferujemy również usługi naszych profesjonalnych ekip monterskich, które przeprowadzą prawidłowy montaż drzwi zakupionych w naszym sklepie. Wszystko zgodnie z zaleceniami producenta, zasadami sztuki budowlanej i z zachowaniem estetyki.

Jako jedna z niewielu firm działających w branży oferujemy również dostosowywanie nowych drzwi do istniejących otworów drzwiowych czy montowanie ich na istniejące futryny. Jest to zabieg, który nie wymaga dużych prac i bałaganu w czasie montażu – wystarczy kupić nowe drzwi, a nasza ekipa dokona wszystkich prac – efekt wizualny może zaskoczyć, a taka operacja nie nadszarpnie zanadto domowego budżetu. Polecamy takie rozwiązanie zwłaszcza w mieszkaniach w blokach, gdzie ościeżnica jest często elementem integralnym całej ściany. Nasz fachowy montaż drzwi tą metodą gwarantuje, że skrzydło bez problemu będzie służyć przez kolejne lata!


Oferta drzwi Vrata: Drzwi Aleksandrów Łódzki - Drzwi Bełchatów - Drzwi Głowno - Drzwi Koluszki - Drzwi Konstantynów Łódzki - Drzwi Kutno - Drzwi Łaska - Drzwi Łęczyca - Drzwi Łódź - Drzwi Łowicz - Drzwi Opoczno - Drzwi Ozorków - Drzwi Piotrków Trybunalski - Drzwi Radomsko - Drzwi Rawa Mazowiecka - Drzwi Sieradz - Drzwi Skierniewice - Drzwi Tomaszów Mazowiecki - Drzwi Wieluń - Drzwi Zduńska Wola - Drzwi Zgierz